Pokud milujete ve svém domově nebo kanceláři rustikální nebo přirozeně vypadající materiály, měli byste zvážit nákup dřevěného lustru. Dřevěné lustry mohou pomoci vylepšit váš prostor, pokud chcete rustikální a útulnou atmosféru a cítit v interiéru dobře. Dřevěný lustr má však mnoho dalších výhod.

Cenově dostupné kvalitní dřevěné lustry

Dřevěné lustry jsou cenově dostupné. Jednou z výhod, které se týkají dřevěných lustrů, je, že jsou velmi cenově dostupné. Kovové, křišťálové a skleněné lustry mohou být drahé, ale dřevěné lustry bývají mnohem levnější. To je ideální pro lidi, kteří netouží po zruinovaném bankovním účtu kvůli lustru.

Na e-shopu drdlik.cz objevíte dřevěné lustry od firmy Wodewa, kde se spojila německá preciznost a kvalita s originálním designem. Nabídka je rozdělena do tří zásadních kategorií:

  • Stojací lampy.
  • Lustry z březové překližky – Jsou vyrobeny  z kvalitního březového dřeva, snadno se instalují a vydrží dlouhé roky. Připevnit lustr zvládne i méně zdatný kutil. Výhodou lustru je jeho dlouhá životnost a nadčasovost.
  • Lustry z masivního dřeva – K výrobě lustrů je vždy použito kvalitní dřevo s minimálním dopadem na životní prostředí. Kombinace přírody a světla vytvoří jedinečný interiér, který vydrží po dlouhé roky.

Variabilnost dřevěných lustrů

Dřevěné lustry mají jednu nespornou výhodou. Jak ukazuje dřevěný lustr VENTUS I, je možné mít jeden model v několika provedeních. Pokud vás barva omrzí, nevadí. Dřevěné lustry mohou být namořené nebo natřené barvou, aby se změnil jeho vzhled nebo barva. Pokud plánujete změnit podlahy ve vašem domě ze světlé na tmavou, měli byste obarvit svítidlo tak, aby k nim ladilo. Také, pokud jste v procesu zesvětlení vašeho prostoru, možná budete chtít svůj dřevěný lustr natřít bílou barvou. Možnost výměny lustru umožňuje měnit svítidlo společně s vaším designovým stylem.