V Polsku je mnoho úchvatných a známých měst, jedním z nich je město Katowice. Nachází se na jihu země a žije zde téměř 300 tisíc obyvatel. Mnoho lidí láká toto město kvůli možnostem vyžití nebo třeba kvůli zaměstnání. Ať už sem jen cestujete nebo v tomto městě bydlíte, zajisté občas potřebujete použít letiště, abyste se dostali na potřebné místo. Mnoho lidí trápí, jak se na letiště dostat. Pokud s tím nemáte dostatek zkušeností, tak vám poradíme.

Nejlepší možnosti parkování

Nemusíte prosit své známé, aby vás odvezli, nebo si volat o taxi. Pokud máte vlastní vůz, tak se můžete dostat k letišti s ním. V takovém případě vás zajisté zajímá, jaké je parkování na letišti v Katowicích. Můžete zaparkovat přímo na letišti, ale tato místa jsou velmi obsazená a také drahá. Měli byste vědět, že v bezprostřední blízkosti letiště se vám nabízí možnost využít velké množství parkovišť, kde si můžete zajistit cenově výhodné parkování. Jde o kvalitní parkoviště, která jsou oplocená a hlídaná. Váš vůz zde bude jako v trezoru.

Zajistit si místo na takovém parkovišti není nic složitého, stačí využít parkovací systém Parklot. Najdete ho na webu parklot.cz. Pracovat s ním zvládne každý, přímo na webu je jednoduchý formulář, ve kterém se vybere letiště a pak také datum a čas příjezdu a odjezdu. Následně už jen potvrdíte hledání a zobrazí se vám volná parkovací místa a u nich i celková cena za parkování. Vhodné místo si vyberete, zarezervujete a pak už se jen stačí k němu vydat. Vůz zde zanecháte a bude tu na vás bezpečně čekat. Jak se dostanete z parkoviště na letiště? Nemusíte mít obavy, vyzvedne vás zde pohodlný a klimatizovaný autobus, který vás na letiště odveze. Vše je velmi snadné. Systém Parklot si zajisté zamilujete a budete ho používat pokaždé, když budete potřebovat letět letadlem. Tento systém můžete použít nejen u letiště v Katowicích, ale i u dalších mezinárodních letišť u nás i v zahraničí.