Alarm, zámky a kamerové systémy, to jsou prostředky jak ochránit a zabezpečit svůj dům či jiné objekty, které se naprosto běžně využívají. Jejich nevýhodou však je, že se na ně může případný vetřelec bez problému připravit. Fotopast je však jiná. Vetřelce může jen překvapit a navíc okamžitě zaznamená jeho podobu a ihned jí předá majiteli objektu.

Podle čeho vybrat správnou fotopast?

V momentě, kdy se rozhodnete fotopast si pořídit, zjistíte, že jejich nabídka je skutečně široká. Zcela rozhodně vám doporučujeme vyhnout se levným výrobkům z Číny, které sice mají zajímavou cenovku, ovšem kvalita pořízeného záznamu je tristní a stejně tak i samotné zpracování. Naopak dejte přednost výrobkům, které jsou vyloženě určeny pro evropskou distribuci.

Přesně takové jsou i fotopasti Acorn, které jsou vyráběny přímo pro český trh. Jedná se o velice populární pasti, které nabízejí velice zajímavý poměr cena-výkon. Navíc disponují technikou, která poskytuje velmi dobrou kvalitu pořízeného záznamu, a to jak u fotografií, tak i u natočeného videozáznamu. Celá fotopast je vyrobena z kvalitních materiálů, je velmi kompaktní a také nenápadná, takže si jí případný nezvaný návštěvník jen tak nevšimne.

Co Acorn přináší?

Fotopasti Acorn jsou velice populární jak mezi soukromníky, organizacemi, tak i myslivci a lesníky. Důvodem je především technika, kterou tato nenápadná fotopast nabízí. Uživatelé ocení především pořizování záznamů ve full HD, tedy v kvalitě, díky které budou na snímku viditelné všechny důležité detaily, od obličejů až po zajímavé zbarvení srsti, podle užití. Tento záznam je navíc díky GSM bráně odesílán rovnou do určeného mobilního zařízení, popřípadě na e-mailovou adresu.

Pořízený záznam si také budete moci přehrát na vestavěném LCD displeji skrze který je celý přístroj ovládán. Potěší také velmi jednoduchý přístup k bateriím i slotu pro paměťovou kartu. Potěší také neviditelné přisvětlování a pořizování snímků. Zkrátka Acorn je trefou do černého, díky které budete mít přehled o všem, o čem potřebujete.