V každém vztahu je přirozené, že sexuální touha najednou trochu poleví. Ať je to způsobeno strachem, že vás nachytají děti či jen kvůli stereotypu, který dřív nebo později zaručeně nastane, vždy je zde možnost, jak do vašeho sexuálního života vrátit to erotické napětí a sexuální chtíč.

Erotické hračky

Nemusíte se bát, že by peníze vynaložené z erotické hračky byly vyhozené z okna. Každá inovace ve vaší ložnici je sázkou na jistotu. Ať už se jedná o Venušiny kuličky, erekční kroužky či jen erotické prádlo, vždy si můžete být jistí, že sklidíte u svého partnera či partnerky úspěch. Jejich dostupnost je naprosto bezkonkurenční, jelikož se vyrábí v mnoha provedeních, barvách či velikostech – stačí si jen vybrat!

Zahrajte si hry!

Pro drtivou většinu z nás je sex prostě zábava. Proto se nebojte a kupte si nějakou erotickou hru. Spolehlivě vás nabudí pro sexuální výkon a inovuje vaši předehru. Potom i samotný sex bude úplně jiný než normálně, jelikož bude mít „hrací náboj“, který vám odsune hranici studu a vy se najednou nebudete bát experimentování. A v případě, že na takové hry „prostě nejste“, kupte si prostě a jednoduše Kámasútru. Už jen jejím listováním se dostanete „do varu“.

,,You can keep your hat on“

Tak tahle světoznámá písnička je jakousi nepsanou hymnou všech striptérů. Dejte si tu práci a rozpalte svého partnera či svou partnerku dokonalým nebo klidně i amatérským striptýzem. Nemusíte se bát, že byste pohořeli, protože jste to právě vy, kdo víte co se vašemu protějšku nejvíce líbí a co má v té erotické oblasti rád. Tak nasaďte klobouk a začněte – vaše noc bude nekonečná.

Nebojte se experimentů a nepropadejte panice, že je u vás něco špatně. Právě naopak. Sexuální ochladnutí přirozeně patří ke každému vztahu, a právě potom nastává ta další fáze, která vás teď právě čeká. Tak hodně štěstí!