Disponujete vysokozdvižným vozíkem, bez kterého byste se při své činnosti neobešli? Jde o skvělého pomocníka, který zvládne celou škálu činností. V mnoha případech je jeho použití ale nedostatečné a sice, když je potřeba manipulovat s věcmi, které nedokáže správně chytit, aby s nimi mohl manipulovat. V takovém případě již je potřeba pořídit přídavná zařízení. Existuje celá škála přídavných zařízení pro VZV, podle toho, s jakými předměty se bude manipulovat. Veškerá přídavná zařízení najdete ve specializovaném obchodě na Cemat.sk.

Jaká přídavná zařízení se vám nabízí?

Jedním z často pořizovaných přídavných zařízení jsou čelisti na balíky. Zajistí snadnou manipulaci s balíky z nejrůznějších materiálů, od balíků z papíru až po balíky z textilií, tkanin a plastů. Jejich konstrukce využívá vodící profily ve tvaru dvojitého T, což zajišťuje dlouhou životnost. Náběhové hrany jsou uzpůsobeny tak, aby jednoduše vnikly mezi balíky, spodní hrany jsou odolné proti oděru. Vodící profily ramen jsou konstruované tak, aby zajistily maximální pevnost. Je zde možnost kontinuální rotace ve 360° v obou směrech.

Nabízí se vám celá škála svíracích zařízení, například svírací vidlice. Kromě běžné manipulace zajistí třeba snadnou manipulaci břemen válcovitého tvaru naležato. Speciální provedení umožňuje i ručně nastavit úhel vidlic.

Kromě zmíněných zařízení si můžete na webu zajistit také čelisti na role, boční posuvy, vícepaletové manipulátory, mechanická přídavná zařízení a mnoho dalšího. Web disponuje i kompletním příslušenstvím pro manipulační techniku, od pneumatik až po sedačky a další produkty. Web je přehledně rozdělený, takže zde snadno a rychle najdete to, co hledáte. Veškeré nabízené produkty jsou vysoce kvalitní a jsou za rozumné ceny.