Předstírejte, že jste vzhůru!

Bdělé oči

Tomuto gadgetu se říká bdělé oči a pomůže vám předstírat, že jste úplně čilí a pečlivě nasloucháte. Na zavřená víčka si prostě připlácnete otevřené oči. Ve škole by to mohlo docela dobře fungovat a na školení pravděpodobně taky. V práci by to asi bylo horší. Ale můžete to zkusit a dát nám vědět.

Budete se tvářit jako blažený idiot

Drbátko hlavy

Drbátko hlavy vypadá jako kříženec hnětače a něčeho mimozemského a vyvolává zvláštní reflex. Každý člověk, na kterého je drbátko použito, se okamžitě začne tvářit až idiotsky blaženě. Přestože aplikace vypadá pořádně praštěně, je totiž takové drbání hlavy nesmírně příjemné!

Je libo suši s pamětí?

Flashky

Flashky napodobující kuřecí stehýnka, slaninu nebo třeba pěknou sadu suši jsou docela extrémní. Ovšem medvídek, kterému musíte před použitím amputovat hlavu, to už je úplně šílené. Pozor s ním na příliš malé dětské příbuzné, abyste jim nezpůsobili doživotní trauma.

Válka kečupu s hořčicí

Pistole na kečup

S kečupem a hořčicí si můžete skvěle vyhrát! Nevěříte? Stačí si pořídit pár pistolí, naládovat těmito pochutinami a… Ale ne, už vidíme ty jídelny a zničené oblečení. Tak možná raději poněkud krotší mutaci. Nic nechutná tak skvěle jako kečup, přecezený přes zoubky upíří hlavy.

Už žádné podepisování kelímků

Kelímky s nosy

Na párty nutně potřebujete sadu kelímků s nosy! Pak si je totiž ani nemusíte podepisovat a každý, kdo sní o kníru, si může pořídit vlastní, kelímkový. Každý si vybere nos, jaký se mu líbí a až budete mít něco upito, bude to zábava, která se neomrzí.

Ostrouhat si tužku? Jedině v zadnici!

Ořezávátka

Úžasný gadget, který je k dostání v mnoha mutacích. Lidské, kočičí, psí a bůhvíjaké ještě. Pro bezstarostné borce, kteří mají rádi snadné věci, je ideální automatické ořezávání po zastrčení, pro ty, co mají styl, archaické strouhání kličkou.

Zahrajte si na vrhače nožů!

Stojan na nože

Nudí vás doma takové ty hnusné dřevěné špalky se sadami nožů? Vyměňte je za cirkusové nože! Mít doma malého človíčka, uvězněného na prkénku mezi noži je docela odvaz.

Staňte se MacGyverem!

Brýle pro přežití

Fascinují vás muži, kteří za pomoci nožíku a lepicí pásky všechno spraví? Staňte se jedním z nich. S těmito „švýcarskými“ brýlemi to dokážete. Jen nám není úplně jasné, proč bychom si měli pořizovat brýle s něčím, co už máme dávno v kapesních nožících. Ale zase to vypadá mnohem víc cool.

Už nikdy nezaspíte!

Budík s vrtulí

Míváte po ránu problém s tím, že vypnete budík a spíte dál? S budíkem, co vystřeluje vrtulku a pak zvoní, dokud ji nevrátíte zpátky, už nikdy nezaspíte. Budete si totiž muset létající vrtulku chytit, aby sklapl. A to vás pěkně probere. Jen bacha, ať vám vrtulka nezapadne za skříň, podle důvěryhodného zdroje je to pak pěkný opruz.

Záchodové kancelářské potřeby

kancelářský set

Pokud jste si mysleli, že zadkové ořezávátko je ta největší šílenost, která mohla někoho napadnout, tenhle kancelářský gadget ho hravě trumfne. Ale hodily by se k sobě do sady, kolegové v práci by z vás jistě měli radost. Kromě toho je tento záchodek zároveň stojánkem na tužky, držákem na lepicí pásku a zásobárnou kancelářských sponek. Společně s ořezávátkem vám zajistí hladce chod celé kanceláře.