Ať už máte komerční nebo soukromý pozemek, budete ho potřebovat dřív či později oplotit. Výběr plotu nemusí být vždy jednoduchý, pokud ale vsadíte na jednoduchost, odolnost a okrasný vzhled, vaše volba bude jasná – betonový plot. Betonové ploty patří mezi nejčastěji využívané typy oplocení v posledních letech, jejich velkou výhodou je variabilita, betonový plot si můžete navrhnout podle vašich představ, vybrat z široké škály barev i dekorů. A nejen to, ale také výšku plotu a tvar zakončení. Díky tomu vypadá každý betonový plot originálně.

Když chcete mít klid

Chcete-li mít v okolí svého domu soukromí, je ideálním řešením betonový plot. Je poměrně mohutný, není průhledný, je ideální volbou pro domy stojící v blízkosti rušné cesty, skvěle totiž tlumí hluk. Jak je z názvu patrné, betonové ploty jsou vyrobeny z betonu. Chcete-li skutečně kvalitní plot, vyhněte se polským napodobeninám, kvalitnější plot je z českého betonu, který vám zaručí dlouhou životnost a nulovou potřebu údržby. Ten pravý betonový plot vám dodá zavedená česká firma Kulkabex, s.r.o., postará se nejen o dopravu materiálu, ale také o kompletní realizaci. Součástí servisu je možnost pomocí konfigurátoru plotu vyzkoušet, jak by vypadal vámi vybraný typ betonového plotu. Máte možnost vyzkoušet si různé varianty a kombinace a v klidu si vybrat ten, který vás zaujme. Už nebudete muset kupovat zajíce v pytli.

Na profesionály se můžete spolehnout

Domluvte si realizaci plotu na klíč u zkušené firmy Kulkabex, s.r.o., samotná montáž betonového plotu není pro ostřílené montážníky složitá. Díky dlouholeté praxi mají spoustu zkušeností, poradí vám při výběru, postaví plot i v členitém terénu, ani špatně dostupné lokality je nevyvedou z míry. Betonové ploty si vybírají lidé ve městech i na vsích, na kopcích i v údolích. Ať už máte moderní dům nebo malebnou chaloupku, betonový plot se hodí ke každému typu domu. Oceníte nejen okrasný vzhled, ale také jeho praktické vlastnosti.