Blíží se narozeniny Vašich dětí nebo hledáte dárek za vysvědčení? Možná jste již ze společného rozhovoru vypozorovali, co by Vaším dětem udělalo radost. Při výběru dárku za vysvědčení můžete zapojit také vlastní fantazii a být tak tentokrát originální.

Jak odměnit děti za vysvědčení?

Třebaže se na vysvědčení Vašich dětí neobjeví samé jedničky, je třeba pozitivně ohodnotit jejich snahu. Minimálně malý dárek za vysvědčení si tak zaslouží skutečně každý žák. Přece jen vysvědčení odráží jejich celoroční snažení a možnosti toho, čeho jsou schopni dosáhnout. Dárek za vysvědčení nemusí provětit Vaši peněženku, aby učinil radost. Každé dítě má rádo sladkosti a tak nic nezkazíte klasickými sladkostmi. Na druhou stranu kdo chce být nadčasoví, pravděpodobně budete chtít zvolit něco méně všedního, neměla by mu ujít aktuální nabídka Firmy na zážitky.

Navštivte Aquapark Praha

Právě zde www.firmanazazitky.cz totiž můžete za skvělou cenu pořídit voucher na vstup do Aquaparku Praha. Aquapark Praha představuje jeden z nejzábavnějších aquaparků ve střední Evropě. Navštívit zde můžete Vodní svět i bohatě vybavený Saunový svět. S dětmi si spoustu legrace užijete především ve Vodním světě, který se svou rozlohou představuje největší aquapark ve střední Evropě. 450 m dlouhá divoká řeka se vine celým Vodním světem a nabízí tak řádění, jak pro děti, tak jejich doprovod. Nechybí samozřejmě ani akční tobogány či strmé skluzavky. Naprostou bombou je Spacebowl, který se točí po spirále vysokou rychlostí. Na této atrakci můžete vyplavit adrenalin. K létu neodmyslitelně patří vodní radovánky, proto se nenechejte dlouho přemlouvat a přijeďte do Prahy.

Related Posts