Do hlavního města České republiky se ročně vydává spousta turistů ze všech koutů světa. Často během procházky Prahou potkáváte řadu lidí mluvících jiným jazykem než vy. Do Prahy jezdí také spousta českých turistů a hodně se zde jezdí za prací. Jedete do Prahy? A nevíte, kde přespat, protože je všechno nad vaše finanční možnosti? Pak určitě hledáte to správné místo.

Ubytování v Praze za přijatelnou cenu

Když jedete do Prahy, určitě hledáte to správné ubytování. Nemělo by být daleko od centra, protože pokud chcete projít památky, pak je centrum nejlepší. Jenže v centru bývá ubytování velmi drahé, což se vám úplně nehodí. Pokud jedete na pracovní schůzky, určitě šetříte náklady firmy, pokud jedete jako turisté, chcete snížit rovněž své výdaje. Přeci jen, vstupy a další výlety po Praze budou něco stát. Přinášíme levné a poměrně kvalitní ubytování v centru Prahy.

Hostel – Akat je tím pravým místem, kde můžete složit hlavu, když jste v Praze. Nachází se v centrální části Prahy a je tedy ideální pro všechny, kteří chtějí poznávat Prahu a to nejen při turistických nebo služebních cestách do české metropole. Blízko je veřejná doprava, dostupná jsou také autobusová i vlaková nádraží a letiště. V objektu je bezpečné parkování, takže můžete přijet také vlastním vozem.

Ubytování v několika kategoriích

Akát je penzion a hostel, který nabízí několik různých ubytování. Na www.akatpension.cz najdete hostel, kde si vyberete cenově dostupné ubytování ve vícelůžkových pokojích, které mají základní vybavení. Pokud chcete větší soukromí, poskytne vám ho penzion, kde najdete standardní pokoje, které jsou plně vybaveny. Dále můžete zvolit apartmány, které jsou prostorné a plně vybavené. Najdou zde místo početné skupiny i rodiny s dětmi. Ubytování v Praze je dostupnější, než si myslíte!