Slyšeli jste již o nakupování přes slevové portály? Určitě ano, ale většinou se tyto portály zaměřují jen na cestování, zážitky či oblečení. Slevový portál https://www.tipli.cz však sdružuje nespočet internetových obchodů, na kterých si vyberete vše od oblečení, obuvi, knih, doplňků do domácnosti, nábytku atd. Zvolte chytrý a výhodný způsob nakupování, díky kterému ušetříte řádku vašich financí, které se vám mohou hodit jindy.

Nákup se slevou

Web je vlastně „rozcestníkem“, který sdružuje různé internetové obchody s pestrou škálou produktů. Stačí si jen vybrat, jaká sleva je vhodná právě pro vás a využít ji. Na portálu se pouze registrujete, vyberete si danou slevu a můžete nakupovat jako běžně na daném e-shopu. Z webu jste totiž přesměrováni přímo na dané stránky e-shopu. Po nákupu je vám část peněz vrácena zpět na účet.

Zcela zdarma!

Skvělé na této službě je také to, že je zcela zdarma, registrace, nákupy i zaslání peněz je bez poplatků. Nemusíte se tedy bát, že byste o své peníze přišli, ba naopak, budou vám vráceny. Slevy do e-shopu jsou různé a záleží jen na vás, kterou si vyberete. Nakupujete zde také běžně jako v klasickém e-shopu, jste pouze přesměrováni ze stránek na daný internetový obchod. Nemusíte se obávat ani reklamace, probíhá identicky jako u běžného nákupu.

Ušetřete své finance

Slevové kódy jsou pro vás skvělou šancí, jak ušetřit své peníze. Zvláště u velkých nákupů se využití slev opravdu vyplatí, zvláště pokud zařizujete nový byt či si vybavujete šatník. Proč neušetřit peníze, které se vám mohou příště hodit. Pro zákazníky je připravena také stále aktivní služba, stačí napsat dotaz do chatovacího okénka a správce vám ihned odpoví. Peníze si také můžete nechat zaslat na svůj bankovní účet již od 1 Kč. Neváhejte a vyzkoušejte tento způsob nakupování.

Related Posts