Máte ve firmě nebo společnosti spoustu věcí, které je třeba zlikvidovat? Jednoduše jej nemůžete dát do koše, protože některé dokumenty mohou obsahovat citlivé informace, které by mohl někdo nepovolaný zneužít. Už před sebou máte vidinu, že budete vše ničit ručně, tedy trhat jeden papír po druhém, ty odolnější stříhat. To však nemusíte, pokud víte, kam se obrátit a komu říci o pomoc.

Likvidace nepotřebných dokumentů

Na skartaci většinou využíváte klasické domácí skartovací stroje, které koupíte ve větším papírnictví. Nicméně když těch dokumentů máte opravdu hodně nebo k tomu navíc i další a další nosiče, asi je vám jasné, že to bude práce na hodiny a hodiny. A to se vám nechce. Jde to o dost jednodušeji a lépe. Stačí jen vědět, kam se můžete obrátit. Skartace dokumentů je služba, která poskytne komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a dalších nosičů, které potřebujete citlivě a nenávratně zlikvidovat.

Díky tomu je možno provést bezpečnou skartaci všech nosičů a to zcela šetrně k přírodě. Co všechno můžete nechat skartovat? Takřka jakýkoliv dokument, staré smlouvy, nepotřebné informace o zakázkách, projektech, které však musí být zničeny správnou cestou. Dále skartace dokumentů v Praze nabízí likvidaci disket, CD, DVD a ZIP. Kromě jiného umí likvidovat občanské průkazy, řidičské průkazy, pasy, platební karty, pracovní karty a mnoho dalšího.

Jednoduché skartování

Pokud si již dále nechcete lámat hlavu s tím, jak během skartace postupovat, kde všechny věci zlikvidovat, pak využijte služeb profesionálů v daném oboru. Poskytují komplexní služby, postarají se o vše, co určíte ke skartaci jednoduše a rychle. Společnost Ekoskart je tou pravou! Postará se o vaše potřeby a dokumenty a vy si s nimi už nebudete muset dělat starosti!

Related Posts